Розташування.
Лондон + міста по всій Великобританії
Нижче ви можете дізнатися більше про кожне місце.
Лондон
Лондон неймовірно різноманітний і гостинний. У місті розмовляють понад 300 мовами, і тут навчається понад 400 000 студентів з більш ніж 200 різних країн.

У Лондоні розмовляють понад 300 мовами, більше, ніж у будь-якому іншому місті світу. Протягом століть Лондон вітав людей з усього світу, і ці люди допомогли створити яскраве, мультикультурне місто.

З точки зору навчання, це велика перевага, тому що ви зіткнетеся з ідеями з усього світу як частина вашого повсякденного життя. Ви кинете виклик своїм упередженням і отримаєте нові перспективи , що неоціненно в нашому глобалізованому світі. Більш того, ви також створити глобальну мережу друзів по всьому світу.
Бирмингем
З більш ніж 65 000 студентів, яскраве і привітне студентське життя, безумовно, гарантовано в Бірмінгемі. Місто є домом для найбільшого студентського населення Великобританії за межами Лондона і пропонує фантастично різноманітну культурну сцену, що приносить життя і хвилювання в місто.

Від магазинів у великій кількості та корид, до смаків Балтійського трикутника, музичних майданчиків та каналу, який більше, ніж Венеція, є так багато, щоб відкрити для себе у другому за величиною студентському місті Великобританії, є навіть справжня шоколадна фабрика!
Манчестер
Спочатку сформований своїм успіхом під час промислової революції 19-го століття, сильний, новаторський персонаж Манчестера виживає сьогодні, плекаючи художню творчість і приймаючи міжнародні спортивні та музичні заходи.

Ніколи не задовольняйтеся минулою славою, Манчестер - це місто, яке дивиться в майбутнє з пристрастю до прогресу і тепло запрошує вас поділитися своїм баченням і життєвою силою.
Ньюкасл
Ньюкасл є одним з найпопулярніших студентських міст, так що ви будете частиною сильної спільноти. Місто має чудове нічне життя і магазини, а також знакові пам'ятки, такі як Ангел Півночі і Міст таємниць. Це історичне, галасливе місто було оцінено як # 1 у світі для відвідування в 2018 році (Rough Guide 2018), тому є що подивитися і зробити.

Місто є одним з найбільш яскравих, культурних і художніх міст Європи і одним з найсухіших міст Великобританії.
Саутгемптон
Це яскраве і сучасне місто має багату морську спадщину і пропонує всі чарівності і хвилювання жвавого прибережного міста з великою кількістю студентів.

Звичайно, перебування в центрі міста означає, що багато зручностей знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби від лекційних залів, але крім вивчення Саутгемптона і південного узбережжя, студенти можуть зайняти деякий час, щоб дізнатися, що доступно на кампусі: студентські кінотеатри та фітнес-центри, ресторани та багато іншого.
Заповніть форму
І отримати всю інформацію про освіту у Великобританії
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!

© 2022 All Rights Reserved | NEW SCHOOL OF BUSINESS